cda hobbit bitwa pięciu armii

Cda hobbit bitwa pięciu armii to wysoko oceniany przez krytyków film przygodowy fantasy, będący drugą częścią filmu Hobbit: Niezwykła Podróż. Należy nadmienić, że film stanowi swojego rodzaju prequel do trylogii Władca Pierścieni, czyli najbardziej znanej adaptacji filmowej z gatunku fantasy. Akcja Hobbita dzieje się na krótko przed Władcą Pierścieni, a jego głównym bohaterem jest tytułowy Hobbit, Bilbo Baggins. Ciekawostką jest to, że książka o tym samym tytule była jednotomowym spin-offem, w adaptacji filmowej podzielono ją zaś na trzy części.

W filmie cda hobbit bitwa pięciu armii znani z pierwszej części bohaterowie kontynuują wyprawę do Samotnej Góry. Na drodze stają im ludzie i elfy pod rządzą Thranduila, który nie jest przychylny wobec ludzi i krasnoludów. Ostatecznie stają oni do walki z samym Smaugiem, czyli olbrzymim smokiem, strzegącym bogactw Samotnej Góry. Oprócz hobbita Bilbo w filmie pojawia się wielu innych, charyzmatycznych bohaterów, wśród których warto wymienić znanego czarodzieja Gandalfa, dowódcę Thorina i parę krasnoludzkich braci, Kiliego i Filiego. Na nich jednak grono postaci się nie kończy i we wszystkich trzech filmach spotkać można wielu innych ludzi, krasnoludów i elfów, którzy wzbudzą sympatię niejednego widza.

Szukając w internecie filmu w cda hobbit bitwa pięciu armii znajdziemy ten serwis, który jest jednym z pierwszych portali, które warto odwiedzić. W przeciwieństwie do usług telewizji internetowej, takich jak HBO GO czy Netflix, tutaj mamy dostęp do dużej części bazy filmów za darmo. Koszt subskrypcji to z kolei 19,90 za miesiąc, a daje dostęp do jeszcze większej bazy filmów i seriali. W przypadku filmu Hobbit 2 CDA oferuje go całkowicie za darmo, w wersji z polskim lektorem. Kupując jednak wersję premium można zyskać dostęp do innych wersji dźwiękowej lub filmu w dużo wyższej jakości. Dodatkowo po zakupie pakietu premium z serwisu znikają wszystkie uciążliwe reklamy przed seansem. Niezależnie jednak od wyboru płatnej bądź darmowej wersji CDA wciąż jest wartościowym serwisem, na którym warto oglądać najnowsze kinowe hity.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *